Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Prodlužování vlasů

image             

  Prodlužování a zahušťování vlasů - orientační ceník níže

   Toužíte po krásných dlouhých vlasech? Máte dojem, že vám snad nikdy nenarostou? Splňte si

     svůj sen. Za pár hodin můžete mít délku, na kterou byste jinak čekala léta.

        Nabízené služby:

   - Prodlužování a zahušťování vlasů

     - Úprava, střih, dobarvení, styling prodloužených vlasů

     - Opravy prodloužených pramenů

     - Úprava prodloužených vlasů a odrostů po 2-4 měs.

     - Zpracování vlasů na metodu keratin a micro ring 

 


           Druhy vlasů k prodlužování

   Před samotným prodloužením vlasů je nutné vybrat ten nejvhodnější vlasový materiál. To proto, abyste se ve Vašem novém účesu cítila opravdu přirozeně.

   K prodlužování vlasů  používám výhradně vlasy středoevropské a východoevropské. Nejlepší kvalita vlasů k dostání.

 

                     Indické - evropský typ (nedoporučuji)

      Nejlevnější alternativa. Pokud zamýšlíme pouze vyzkoušet, jak budeme vypadat v dlouhých   vlasech, chceme delší hřívu např. pouze na léto a nebude nám vadit, že po cca 2-3měs budeme muset prodloužené vlasy vyhodit, lze k prodlužování vlasů použít levnější alternativu a to vlasy evropského typu, patří sem např. vlasy indické.  Tyto vlasy jsou potaženy silikonovou vrstvou a proto jsou zpočátku celkem pěkné. Postupně se ale tato vrstva vymyje a kromě toho nejsou ani seřazeny podle vlasové kutikuly do jednoho směru, což má za následek jejich cuchání a dredovatění. . Evropský typ znamená, že jsou to vlasy indické, které byly chemickou úpravou přizpůsobeny našim vlasům, ale takové vlasy a zejména asijské se špatně "snáší" s těmi co máme na hlavě.Tyto vlasy nejsou vhodné k dlouhodobému prodloužení.

                    Východoevropské (Kazachstán)

    Východoevropské vlasy jsou dostupné v tmavých odstínech a jsou dostupné v rovné i lehce vlnité struktuře. Východoevropské vlasy jsou kvalitní a jsou vhodné pro tmavší typy či typy, které mají pevnější vlasy. Vzhledem k tomu, že jsou těžší než středoevropské vlasy, nejsou doporučovány na prodloužení jemných vlasů. Minimální životnost  3 roky.

         Východoevropské (Kazachstán) - Bělené

      Rovné vlasy již odbarvené. Vhodné pro blondýnky.

       Kvalitní středoevropské vlasy

      Nejkvalitnější vlasy, které můžete za své peníze dostat. Lehké, vzdušné vlasy nepřetěžující   Vaše kořínky. Vhodné pro ty, kteří si chtějí vlasy prodlužovat dlouhodobě. Minimální životnost 5let.

      Po zkušenostech s různými druhy vlasů, kdy moje náročná a precizní ruční práce byla     znehodnocena nekvalitním materiálem, používám k prodlužování vlasů převážně tyto STŘEDOEVROPSKÉ vlasy.

     Jsou k sehnání v jakékoliv struktuře od rovných až po vlnité. Také škála přirozených barev je zde bezkonkurenční. Obsahuje veškeré odstíny, které si jen může zákaznice přát.

    Středoevropské vlasy jsou sice nejdražší, ale mají nejdelší životnost. V konečném výsledku Vás proto vyjdou mnohem levněji, než vlasy asijské nebo indické, které musíte při každém posunutí obmněňovat.

 

                                                                                       Ceník je pouze orientační.

                                           

    

(Fotogalerie prodlužování v podsekci prodlužování vlasů)

 

                 

 

 

TOPlist